STARTRIP


Barcelona - katalánska kráska – letecky

Typ zájazdu: 
Poznávací zájazd
Krajina: 
Španielsko
Hotel: 
3 x s vlastným soc. zariadením na každej izbe
Strava: 
3 x raňajky
Doprava: 
Letecká
Súhrn zájazdu: 

Poznávací zájazd Barcelona, to je skutočná chuť Katalánska. Gaudí v tomto mesta zanechal veľmi silné stopy. Sagrada familia, Casa Mila, Casa Batlló a mnoho ďalších prekrásnych stavieb. Slávny Camp Nou, večne živá ulica Las Ramblas, Picassove múzeum a Placa del Catalunya sú ďalšie z mnohých lákadiel. Vychutnáte  si svetelnú show Magické fontány, vydáte sa po stopách Gaudího. Zájazd v štýle tapas a sangrie.


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
1051-44911.09.2020 - 14.09.2020459,00 € Objednať

1.deň Prílet do Barcelony, transfer do hotela,popoludní prehliadka Barcelony so sprievodcom - štadión futbalového klubu FC Barcelona - Camp Nou, námestie Placa de Espanya.vo večerných hodinách uvidíte magickú fontánu z roku 1929, vychutnáme si svetelnú, hudobnú a vodnú show a navštívime Magickú fontánu "La Font Magica de Montjuic en Barcelona večer ubytovanie v hoteli. 


2.deň Raňajky, celodenná prehliadka mesta so sprievodcom. Navštívime hlavné barcelónske námestie Plaça de Catalunya, známu ulica Las Ramblas, kde ruch neutícha počas dňa ani v noci, úžasná stará tržnica Mercat Boqueria, gotickú štvrť s Katedrálou sv. Eulálie. Kráľovské námestie Plaça de Rei, Kráľovský palác, Radnica,prístav, monumentálny pamätník so sochou Krištofa Kolumba,  Individuálne voľno. Možnosť návštevy najyššieho vrchu Tibidado kde je zábavný park a výhľad na celé mesto. večer návrat do hotela. 

3.deň Raňajky, nasleduje prehliadka mesta po stopách svetoznámeho architekta Gaudího, prezrieme si staviteľské skvosty Casa Batlló, Casa Milá prezývaná tiež La Pedrera, Sagrada Familia – chrám svätej rodiny, ktorý je symbolom mesta, prekrásny park Güell, odkiaľ sa nám naskytne nádherný výhľad na Barcelonu. Zastávku si urobíme tiež v bývalej býčej aréne La Monumental.  Prechádzka k prístavu Port Vell, ktorý je dnes veľkým jachtárskym a zábavným centrom, či k plážam Barcelonety. Vo večerných hodinách návrat do hotela. 

4.deň Transfer na letisko, odlet z Barcelony.

Cena  1 osobu zahŕňa:
- letecká doprava Bratislava/Viedeň - Barcelona - Bratislava/Viedeň s letiskovými poplatkami
- batožina v max. rozmeroch 55 x 40 x 20 cm, max. 10 kg + príručná batožina
- 3 x ubytovanie v Barcelone v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
- 3 x raňajky
- služby kvalitného sprievodcu 
-  poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- doprava v Barcelone cca 69 EUR / osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 50 EUR
- príplatok za jednolôžkovú izbu 75 EUR/os/zájazd
- pobytová taxa - platba na mieste cca 4,- EUR/os./noc

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.

Ceny vstupného - ceny sú orientačné, počas sezóny sa môžu ceny meniť

- Sagrada Familia (bazilika): dospelá os. 18 EUR, študent a senior 16 EUR
- Casa Batlló, cca 20 EUR 
- futbalový štadión Camp Nou, cca 23 EUR
- Parc Güell hlavná časť, cca 8 EUR

- La Pedrera cca 20 EUR 

UPOZORNENIE:  Všetky letenky zakupované na meno klienta. Letecká spoločnosti nepovoľuje dodatočnú zmenu mena, zmena je možná len s poplatkom - cena poplatku za zmenu mena je v zmylse cenníka leteckej spoločnosti.  

 


Zájazd je organizovaný CK ADRIA TRAVEL www.traveladria.eu.


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?