STARTRIP


5 dní v Paríži - letecky

Typ zájazdu: 
Poznávací zájazd
Krajina: 
Francúzsko
Lokalita: 
Paríž
Mesto: 
Paríž
Súhrn zájazdu: 

SKUPINOVÝ BONUS: Za každých 15 platiacich vám ponúkame 1 miesto zdarma


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
401-194 - 299,00 € Objednať

1. deň:

Odlet do Paríža v dopoludňajších hodinách. Transfer z letiska na ubytovanie. Presun z hotela na Montmartre, štvrť umelcov a Pigalle, slávny kabaret Moulin Rouge, bazilika Sacré - Coeur, odkiaľ budete mať výnimočný pohľad na Paríž. Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

 

2. deň:

Raňajky, presun z hotela do centra Paríža, kde začneme spoločnú prehliadku so sprievodcom: Latinská štvrť, Panthéon, Luxemburské záhrady, univerzita La Sorbonne, bulvár a fontána Saint - Michel, ostrov la Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, mestská radnica, Forum les Halles, moderné múzeum G. Pompidou, prehliadka múzea Louvre. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách presun na ubytovanie.

 

3 deň

Raňajky, po raňajkách presun do centra - prehliadka Víťazného oblúka, prechádzka s možnosťou vychutnania si „café+croissant“ na Champs – Elysées, prechádzka popri Veľkom, Malom a Elyzejskom paláci /sídlo prezidenta/, možnosť návštevy Invalidovne - najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky alebo múzea d´Orsay, jedinečnej zbierky impressionistov z rokov 1848-1914, umiestnenej v bývalej budove železničnej stanice. Výstup na Eiffelovu vežu a plavba po rieke Seine za spevu Edith Piaf a melódií francúzskych šansónov. Vo večerných hodinách návrat na ubytovanie.

 

4 deň

Individuálne voľno, možnosť návštevy rôznych múzeí, pamiatok, možnosť nákupov. V prípade záujmu možnosť návštevy zábavného parku - Disneyland – celodenná návšteva. Presun na ubytovanie.

Disneyland je snom nielen malých detí, ale jeho čaru prepadne aj nejeden dospelý. Park s množstvom atrakcií - Dom duchov-kráľovstvo Snehulienky-Piráti z karibiku-Dom spievajúcich bábik-Letna mesiac-Pinocciov dom-Alica v krajine zázrakov-Indiana Jones-Aladinov dom-plavba parníkom po rieke Misissipi a iné. Ťažko povedať, koľko Slovákov už navštívilo ten francúzsky zábavný park, ale buďte si istí, že každý jeden odchádzal s úsmevom na perách a so sľubom, že sa raz vráti.

 

5.deň

Raňajky, po raňajkách presun rýchlovlakom do Versailles – prehliadka kráľovského zámku a záhrad. Po prehliadke Versailles, transfer na na hotel -  letisko a odlet na Slovensko.

Cena  1 osobu zahŕňa:

• letecká doprava Bratislava/Viedeň - Paríž - Bratislava/Viedeň

 • batožina v max. rozmeroch 55 x 40 x 20 cm, max. 10 kg + príručná batožina

• 4 x ubytovanie v Paríži v 2* alebo 3* hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe, WIFI, TV

• 4 x raňajky

• služby sprievodcu počas celého zájazdu – od odletu po prílet

• poistenie insolventnosti CK

 

V cene nie je zahrnuté:

- doprava MHD v Paríži + vlak do Versailles

- plavba loďou po Seine 12 €/osoba

- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)

- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 80 €

- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 €/os/noc

- letiskové a bezpečnostné poplatky 150 €/osoba

- transfer letisko – hotel – letisko 50 €

 

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok. Je možné zakúpiť si audiosprievodcu.


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?