STARTRIP


Zájazd do Paríža s návštevou Disneylandu

Typ zájazdu: 
Poznávací zájazd
Krajina: 
Francúzsko
Lokalita: 
Paríž
Hotel: 
Premiere Classe 2*
Súhrn zájazdu: 

 Náš najpredávanejší zájazd. Zájazd je určený pre všetky vekové kategórie. Vydajte sa s nami aj Vy do mesta módy, lásky a zábavy – Paríža. Zájazd je spojený s návštevou najväčšieho zábavného parku Disneyland, ktorý je snom nielen najmenších ale určite má čo ponúknuť aj dospelým. Bol postavený v Paríži v roku 1992. Okrem filmových štúdií a atrakcií pre dospelých sa môžete stretnúť a odfotiť s Mickey Mousom, káčerom Donaldom, psom Plutom, Snehulienkou a mnohými  ďalšími postavičkami známych rozprávok.

 

SKUPINOVÝ BONUS: Za každých 15 platiacich  vám ponúkame 1 miesto zdarma!


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
402-195 - 159,00 € Objednať

Program zájazdu:

1.deň. Odchod zo Slovenska v poobednajších hodinách.

2.deň. Príchod do Paríža v ranných hodinách. Následne prehliadka centra so sprievodcom- Pantheón, Luxemburgské záhrady, Latinská štvrť, Univerzita Sorbone, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame a Justičným Palácom, radnica, Forum les Halles, moderné múzeum G. Pompidou,   múzeum Louvre, Place Vendôme, záhrady Tuillerie, námestie Svornosti. Po prehliadke, vo večerných hodinách ubytovanie v blízkosti Paríža.

3. deň. Po raňajkách návšteva zámku Versailes a jeho záhrad. Popoludní návrat do Paríža.  Moderná mrakodrapová štvrť La Defense, Árc de Triomphe, Eifelova veža, Opera, Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, Moulin Rouge,  bazilika Sacre Coeur,odkiaľ budete mať výnimočný pohľad na Paríž.  Návrat na ubytovanie vo večerných hodinách.

4.deň Raňajky, po raňajkách celodenný vstup do zábavného parku  Asterix park a Disneyland. Odchod z Paríža vo večerných hodinách.


5. deň: Pokračovanie v ceste s príchodom ( záleží na nástupných miestach) v popoludňajších hodinách.

 

Múzeum v Louvre Múzeum v Louvre je jedným z najäčších múzeí na svete. Kedysi slúžilo, ako kráľovský palác. V múzeu nájdete obrovské množstvo unikátnych umeleckých diel a artefaktov zo všetkých období. Medzi najznámejšie a neprehliadnuteľné patrí zaiste obraz Leonarda da Vinci – Mona Lisa. Múzeum má štari poschodia z ktorých každé je delené do troch zón.

 

Versailles (Château de Versailles)V období sedemnásteho storočia dal neďaleko Paríža vo Versailles vybudovať kráľ Ľudovít XIV. nazývaný aj kráľ slnka prekrásny zámok do ktorého sa po jeho dostavaní presídlil z Paríža. Tento honosný kráľovský zámok bol v nedávnej dobe zrenovovaný a turisti môžu obdivovať jeho architektúru, nádherné parky a záhrady a známu zrkadlovú sieň, ktorá je obložená mramorom a zrkadlami.

Eiffelova veža ( La Tour Eiffel )Ak sa spomenie Paríž, prvá vec na ktorú si človek spomenie je Eiffelova veža. Tá sa stala akýmsi symbolom Paríža a Francúzska. Eiffelova veža bola postavená firmou Gustave Eiffel & Cie patriacou Gustavovi Eiffelovi po ktorom bola táto veža pomenovaná. Táto architektonická dominanta Paríža bola otvorená v r.1889. Je skonštruovaná zo železných konštrukcií a meria úctyhodných 324m a má tri poschodia. Z veže je prekrásny výhľad. Na veži sa nachádza aj preslávená reštaurácia Julesa Verna, bar a obchodíky zo suvenírmi. Možnosť zakúpiť si pohár šampanského na Eiffelovej veži a tak si vychutňať pohár pravého šampanského s neopakovateľným výhľadom po boku svojej milovanej osoby.

Cena zahŕňa:
- 2 x hotelové ubytovanie v jedno -, dvoj-, troj - lôžkových izbách s vlastným soc. zariadením

- 2 x  francúzske raňajky

-doprava luxusným klimatizovaným autobusom, s  nástupom v Bratislave

- služby sprievodcu počas celého zájazdu

- prehliadky podľa programu bez vstupov

- poistenie proti úpadku CK

 

Cena nezahŕňa:
-  cestovné poistenie 1,40 EUR/deň

-  príplatok za jednolôžkovú izbu 30,00 EUR/noc

-  vstupy do pamiatok


Možné vstupy: ceny vstupov su orientačné a počas sezóny sa môžu meniť
-    LOUVRE – múzeum 12,00 EUR, mládež do 26 r. zdarma
-    VERSAILLES zámok + časť súkr. apt., slúchadlá 15,00 EUR, mládež do 26 r.zdarma
Versaillské ZÁHRADY /striekajúce fontány s hudbou 6,50 EUR, deti do 10 r.zdarma /len sobotu a nedeľu/, zdarma – utorok - piatok, 6,50 EUR vláčik /len okrajové časti/
-    PLAVBA PO SEINE 12,50 €
-    TOUR EIFFEL  -     dospelí            deti  do 11 r.               mlad.  12 - 24r.
pešo 1. a 2.p.          4,70 €            3,20 €                3,70 €
výťah 2. p.               8,20 €            4,10 €                6,60 €
výťah 3. p.              13,40 €            9,30 €             11,80 €
- pohár šampanského na Eifelovej veži 10,00 - 15,00 EUR/osoba
- Disneyland – dospelý  45 EUR/dospelá osoba, deti do 3- 11 r. 43 EUR

 

Nástupné miesta: Bratislava

Ostatné nástupné miesta po dohode s CK

 

Termín: ľubovoľný ( po dohode s CK)


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?