STARTRIP


Francúzska Riviéra - Monako, Nice, St. Tropez, Cannes

Typ zájazdu: 
Poznávací
Krajina: 
Franúczsko
Lokalita: 
Monako, Nice, Cannes, Saint Tropez
Súhrn zájazdu: 

Azúrové pobrežie - Côte d'Azur je asi najznámejšou dovolenkovou lokalitou celého Francúzska, známe aj pod názvom Francúzska riviéra. Navštívte s nami tie najznámejšie mestá ako sú Nice, Cannes a Saint Tropez, ktoré sú vyhľadávané nielen svetoznámymi celebritami, ale aj tými, ktorí by sa nimi chceli aspoň na pár dní stať.

 

SKUPINOVÝ BONUS: Za každých 15 platiacich vám ponúkame 1 miesto zdarma


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
404-197 - 179,00 € Objednať

Program zájazdu:

1.deň: Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách

 

2. deň:  V ranných hodinách príchod do hviezdneho Cannes, mesta presláveného filmovým festivalom, luxusnými autami a nádhernými plážami. Pešia prehliadka mesta a presun loďkou na ostrov Sainte-Marguerite Múzeum Stredozemného mora, ktoré je umiestnené v bývalej väznici, z ktorej sa podarilo utiecť len jednému mužovi – Železnej maske. Na tomto ostrove nájdete aj jedny z najkrajších a najstarších eukalyptových lesov. Individuálne voľno. Presun na ubytovanie

 

3. deň: Raňajky, po raňajkách presun do jedného z najkrajších miest Francúzskej riviéry – Nice, ktoré je označované aj ako perla Azúrového pobrežia.  Prehliadka mesta so sprievodcom: Ruská ortodoxná katedrála Saint – Nicolas;  slávna Anglická promenáda; návšteva Parku Phoenix, nazývaného Zelený diamant – najväčší skleník v Európe s rozlohou 7000 m2 a s výškou 25m. Presun do čarovného mestečka Saint-Tropez , ktoré preslávil legendárny Louis de Funés so svojimi žandármi – fotenie sa pred budovou policajného komisariátu. Pešia prehliadka mesta: návšteva Domu motýľov - unikátneho múzea,  kde sa nachádzajú zbierky viac ako 35 000 motýľov. Individuálne voľno, možnosť kúpania sa na najznámejších a najkrajších plážach, možnosť promenád, či vychutnávanie miestnej atmosféry. Presun do Antibes, ktoré je obľúbenou letnou destináciou francúzskych i zahraničných turistov, prehliadka starej pevnosti s prístavom. Presun na ubytovanie.

 

4.  deň: Raňajky, po raňajkách návšteva do parfumérie, kde sa budete môcť dosýta navoňať a zakúpiť si známe francúzske parfémy. Po prehliadke presun do svetoznámeho Monaka. Pešia prehliadka Štadióna Ludvíka II. jedného z najkrajších športových komplexov sveta; Exotická záhrada ponúkajúca viac ako 7000 druhov kaktusovitých rastlín z Afriky a z Latinskej Ameriky, podzemná "katedrála"; kniežací palác; katedrála; oceánografické múzeum, ktoré pochádza z roku 1910. Múzeum je jedným z najlepších, nájdete tu akvária s viac ako 4000 druhov rýb, vrátane žralokov a útesových rýb, tiež aj nástroje, zbrane a modely lodí. Pokračovanie v prehliadke kasíno; opera; Grimaldi Forum – kongresové ultramoderné centrum; prechádzka po Promenáde šampiónov (odtlačky nôh najvýznamnejších futbalistov sveta); obhliadka Vily Sauber – architektonický skvost, ktorého autorom je Charles Garnier (autor Opery v Paríži), v súčasnosti sídlo nového Národného múzea Monaka. Individuálne voľno s možnosťou kúpania sa. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

 

5. deň: príchod na Slovensko v ranných a obedných hodinách.

Cena zahŕňa:

- 2 x hotelové ubytovanie

- 2 x  francúzske raňajky

- dopravu luxusným klimatizovaným autobusom, s nástupom v Bratislave

- prehliadky podľa programu bez vstupov

- povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

 


Cena nezahŕňa:

- komplexné cestovné poistenie na Slovensku aj v zahraničí 1,40 €/osoba /deň 

 

Nástupné miesta: Bratislava

Ostatné nástupné miesta po dohode s CK

 

Termín: ľubovoľný ( po dohode s CK)

 


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?