STARTRIP


LONDÝN, HRAD WINDSOR A ŠTÚDIÁ HARRY POTTER LETECKY Z BA

Typ zájazdu: 
poznávací
Krajina: 
Anglicko
Lokalita: 
Londýn a Windsor
Mesto: 
Londýn
Hotel: 
s vlastným soc. zariadením na každej izbe
Strava: 
3 x raňajky
Doprava: 
letecká
Súhrn zájazdu: 

Spoznajte s nami Londýn, mesto s úchvatnou historickou architektúrou a slávnymi pamiatkami ako je Big Ben, pevnosť Tower, alebo katedrála St. Paul 's Cathedral, ale aj mesto kultúrneho bohatstva s múzejnými zbierkami a galériami, ktoré patria k najlepším na svete.


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
1168-49211.10.2019 - 14.10.2019499,00 € Objednať

1. deň  Odchod zo Slovenska, prílet do Londýna. Transfer na hotel. Nasleduje prehliadka centra časť Westminister, Big Ben, House of Parliament, Westminister Abbey, zahliadnete aj Lampeth´s bridge, kde sa naháňal Harry v double deckry. Návšteva London eye, voľný čas. Ubytovanie.

2. deň  Ráno sa presunieme metrom do centra mesta. Prehliadku začneme v časti Westminster prehliadku začneme vo vládnej štvrti Whitehall, odfotíte si známe sídlo britských premierov Downing Street, Horse Guards, Trafalgar Square, cez The Mall prejdeme až k Buckinghamskému palácu, čo je sídlo britskej kráľovskej rodiny, nákupy na Picadilly Circus, Oxford street či Čínskej štvrti. a ďalšie. Voľný čas, návrat na hotel.

3. deň  Ráno sa presunieme metrom do centra mesta. Prehliadku začneme v časti City a Southwark: St Paul's Cathedral, Shakespearovo divadlo Globe, Millenium Bridge, Southwark Cathedral, mrakodrap Shard, loď korzára Francise Drakea Holden Hind, krížnik HMS Belfast, Tower Bridge a Tower of London.  Možnosť plavby po rieke Temža, London Eye nákupy na Oxford Street.

Pre záujemcom presun k štúdiám Harryho Pottera. Individuálna prehliadka a návšteva štúdií.
Návrat na ubytovanie.
 

4.deň  Ráno presun mestským vlakom do blízkeho Windsoru, kde sa nachádza druhý najväčší hradný areál na svete, prehliadnete si rezidenciu anglických kráľov, kde sa nachádzajú komnaty kráľov, múzeum bábik, zbrojáreň, kaplnka Podväzkového rádu, kde sú pochovaní aj králi ako napríklad Henrich VIII. či kráľovná Viktória. Presun na hotel a odtiaľ transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

Cena  1 osobu zahŕňa:
- letecká doprava Bratislava - Londýn- Bratislava vrátane letiskových poplatkov
- 3 x ubytovanie v Londýne v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
- 3 x raňajky
- služby kvalitného sprievodcu 
-  poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- doprava v Londýne cca 125 GBP / osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 80 GBP + vstupenka Harry Potter štúdií cca 90 GBP 
- príplatok za jednolôžkovú izbu 35 GBP/os/noc

- pobytová taxa - platba na mieste cca 4,- GBP/os./noc

- batožina 55 x 40 x 20 cm - max 10 kg - 14 EURCK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.


Zájazd je organizovaný CK ADRIA TRAVEL www.traveladria.eu.


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?