STARTRIP


Barcelona, Monserat a pláž – letecky (6 dni)

Typ zájazdu: 
letecký poznávací zájazd
Krajina: 
Španielsko
Lokalita: 
Barcelona
Hotel: 
5 x s vlastným soc. zariadením na každej izbe
Strava: 
5 x raňajky
Doprava: 
Letecká
Súhrn zájazdu: 

Pobytovo - poznávací zájazd do metropoly Katalánska s pobytom na pláži. Navštívite najznámejšie gaudího diela, chárm, sv. rodiny - La Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló a mnoho ďalších prekrásnych stavieb. Slávny Futbalový štadión Camp Nou. Večerné prechádzky po živej ulici Las Ramblas, Picassove múzeum a Placa del Catalunya sú ďalšie z mnohých lákadiel. Vychutnáte  si svetelnú show Magické fontány. Oddýchnte si a naberte bronz na známej pláži Barceloneta. Lákadlom je aj čierna soška Madony z Monseratu.


  

KódTermín zájazduCena zájazdu
1005-41913.08.2017 - 18.08.2017349,00 € Objednať

1.deň Prílet do Barcelony, transfer do hotela, Nasleduje prehliadka mesta so sprievodcom. Prezrieme si námestie Plaça de Espanya, magické fontány, Olympijský štadión, pohorie Monjuic, možnosť návštevy Katálnskej galérie umenia, večer ubytovanie v hoteli. 

2.deň Raňajky, celodenná prehliadka mesta so sprievodcom. Navštívime hlavné barcelónske námestie Plaça de Catalunya, prístav, monumentálny pamätník so sochou Krištofa Kolumba, známu ulica Las Ramblas, kde ruch neutícha počas dňa ani v noci, gotickú štvrť s Katedrálou sv. Eulálie, Kráľovské námestie Plaça Reial, Kráľovský palác, úžasná stará tržnica Mercat Boqueria, Radnica. Individuálne voľno, večer návrat do hotela. 

3.deň Po raňajkách sa presunieme vlakom do známeho Monsseratu, kláštora a kostola, kde sa nachádza aj povestná čierna soška Panny Márie. V podvečerných hodińách návrat do Barcelony, voľný čas, ubytovanie.

4.deň Po raňajkách sa vydáme na pláž Barcelonneta v časti Barcelonneta a celý deň strávite kúpaním a relaxom. Ubytovanie na hoteli.


5.deň Raňajky, nasleduje prehliadka mesta po stopách svetoznámeho architekta Gaudího, prezrieme si staviteľské skvosty Casa Batlló, Casa Milá prezývaná tiež La Pedrera, Sagrada Familia – chrám svätej rodiny, ktorý je symbolom mesta, prekrásny park Güell, odkiaľ sa nám naskytne nádherný výhľad na Barcelonu. Zastávku si urobíme tiež v bývalej býčej aréne La Monumental.  Prechádzka k prístavu Port Vell, ktorý je dnes veľkým jachtárskym a zábavným centrom, či k plážam Barcelonety. Vo večerných hodinách návrat do hotela. 


6.deň Po raňajkách odlet na Slovensko.

Cena  1 osobu zahŕňa:
- letecká doprava Bratislava/Viedeň - Barcelona - Bratislava/Viedeň bez letiskových poplatkov
- batožina v max. rozmeroch 55 x 40 x 20 cm, max. 10 kg + príručná batožina
- 5 x ubytovanie v Barcelone v hoteli s vlastným sociálnym zariadením WC a sprcha na izbe
- 5 x raňajky
- služby kvalitného sprievodcu 
-  poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- doprava v Barcelone cca 69 EUR / osoba
- komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť v CK)
- vstupy do pamiatok – odporúčané vreckové cca 50 EUR
- príplatok za jednolôžkovú izbu 105 EUR/os/zájazd
- letiskové a bezpečnostné poplatky 150 EUR/osoba
- pobytová taxa - platba na mieste cca 4,- EUR/os./noc

CK si vyhradzuje právo zmeny programu vzhľadom na aktuálne okolnosti na mieste zájazdu. V prípade záujmu môže klient absolvovať individuálny program. Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok.

Ceny vstupného - ceny sú orientačné, počas sezóny sa môžu ceny meniť

- Sagrada Familia (bazilika): dospelá os. 18 EUR, študent a senior 16 EUR
- Casa Batlló, cca 20 EUR 
- futbalový štadión Camp Nou, cca 23 EUR
- Parc Güell cca 8 EUR

- La Pedrera - cca 20 EUR 


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?