STARTRIP


Po stopách Sisi

Typ zájazdu: 
Poznávací zájazd
Krajina: 
Maďarsko, Rakúsko
Mesto: 
Budapešť, Viedeň
Súhrn zájazdu: 

Vydajte sa po stopách Vašej obľúbenej cisárny a to po stopách cisárovnej Sisi, bavorská princezná, do ktorej sa zamiloval František Jozef I.


Prejdete sa po Viedni, navštívite známy Hofburg, kde sa nachádza múzeum Sisi, nájdete tam oblečenie, ktoré nosili jej deti, oblečenie Sisi, priblížite sa k jej životu. Po Viedni budete mať možnosť spoznať Elizabeth milované Maďarsko a to Budapešť a jej kaštiel Godolo.


  

1. deň odchod autobusom do Viedne, kde navšívite St. Stephans dóm, Hofburg s múzeum cisárovnej Sisi, Radnicu, volný čas, presun do Budapešte, kde zažijete prehliadku večernej Budapešte autobusom- námestie hrdinov, Margetin most a ostrov, Ferencz utca, presun na hotel.


2.deň po raňajkách odchod do hradného areálu v Budapešti, výmena stráží, vyhliadka Citadella a po volnom čase, ktorý strávite na Voros Marty či pri bazilike Sv. Štefana  presun do kaštela Godolo, kde pobývala cisárovná Alžbeta, v jej milovanom Maďarsku sa narodilo aj jej posledné dieťa Mária Valéria. V podvečerných hodinách návrat na Slovensko.


Máte záujem o informácie a novinky z našej ponuky?